Менделсън
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Менделсън

Welcome in ''Mendelson! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтовеГласувайте за този сайт в БГ чарт.
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бялата лилия

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
проф. Кемпбъл
Директор
Директор
проф. Кемпбъл


Брой мнения : 166
Age : 31
Registration date : 06.02.2007

Бялата лилия Empty
ПисанеЗаглавие: Бялата лилия   Бялата лилия Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:35 am

Малко по-нататък по уличката изниква малко, но доста добре изглеждащо магазинче, което носи гордото име "Бялата лилия". То е пълно с забързани родители, ученици и дори старци. Собственичката - Артима Крепсанус , обаче, успява да предложи на всеки от своите продукти свързани с отварите...

1. Котли

1.1 Месингови котли - подходящи за обикновени отвари. Цена: 80 галеона
1.2 Златни котли - подходящи за метафизични отвари. Цена 120 галеона
1.3 Самопочистващ се котел - подходящ за чародейски отвари. Цена: 120 галеона

2. Съставки
2.1 Пълен набор съставки за отвари за учениците от всички курсове. Цена: 20 галеона
2.2 Наполовина пълен набор съставки за отвари за учениците от всеки курс. Цена: 10 галеона

3. Учебници и книги, свързани с отварите
3.1 Учебник по отвари - 1-ви курс - ПРОМОЦИЯ - БЕЗПЛАТЕН!!!
3.2 Учебник по отвари - 2-ри курс - ПРОМОЦИЯ - БЕЗПЛАТЕН!!!

4. Отвари/Отрови
4.1 Усмивка в нощта - силна любовна отвара. Цена: 350 галеона
4.2 Животинска радост - превръща човека в животно. Цена: 450
4.3 Бялата лилия - отрова -> без противоотрова!!!<- Цена: 600 галеона


Последната промяна е направена от на Чет Мар 29, 2007 8:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://magicschool.forum.st
София Стейлтън
Първи курс - Сторм
София Стейлтън


Брой мнения : 53
Age : 32
Registration date : 07.03.2007

Бялата лилия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бялата лилия   Бялата лилия Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 8:34 am

София вървеше сама по огромната Ringshtasse,която гъмжеше от забързани ученици и родители.Момичето се ориентираше трудно и на два три пъти дори се изгуби.След едночасово търсене тя най-накрая откри това,което търсеше - магазинът Бялата Лилия. Всъщност самият магазин на външен вид не беше кой знае какво,но когато София влезе се убеди в обратното за интериорът му.Тъй като за първи път влизаше в магьоснически магазин тя не успя да открие нищо то това,което търсеше.За нейна радост обаче видя една жена,която помагаше на други деца и родители,които купуваха всичко нужно за първата година.София си пое въздух и се запъти към жената:
-Добър ден-каза момичето- бихте ли ми помогнали?Аз съм първи курс и все още ми е доста трудно да се ориентирам тук!


Младата жена се усмихна лъчезарно и махна с ръка някъде зад себе си.
- Добре дошли в скромния ми магазин, госпожице! Разбира се, че ще Ви помогна.
Жената се наведе зад касата и започна да бърка в някакви големи шкафове. След момент се върна с два пакета - един по-голям и един по-малък, и двата с номер 1, както и с някаква книга.
- Това - започна тя като посочи по-големия пакет е Пълен набор съставки за отвари за всички ученици. Цената е 20 галеона. А другия - по-малкия е полу-пълен набор, на цена 10 галеона. И двата набора могат да се използват до 7-ми курс. Чак тогава свършват.
- А това? - момичето посочи с пръст книгата.
- Това е учебника ви по отвари... Само трябва да ми кажете кой курс сте, за да ви дам една бройка.


-Ами.. първи курс съм, а за пакетите искам този-каза момичето и посочи по-големия - Пълен набор.

- Разбира се! - жената измъкна отнякъде торбичка, сложи вътре учебника и големия пакет и подаде торбичката на момичето:
- 20 галеона!
- Заповядайте - първокурсничката подаде златните монети и се обърна да си върви.
- Приятен ден! - отвърна жената, докато прибираше парите.


-Приятен ден - пожела София и излезе сияеща от магазина
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
~VictoryA~
Първи курс - Сторм
~VictoryA~


Брой мнения : 12
Age : 33
Localisation : In your nightmares...
Registration date : 28.07.2007

Бялата лилия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бялата лилия   Бялата лилия Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 10:47 am

Вики влезе в магазина.Забеляза продавачката и се доближи.
-Здравейте!
-Здравейте!Какво ще обичате?
-Ами...пълен набор съставки за отвари за учениците от всички курсове.
.....
Върнете се в началото Go down
проф. Кемпбъл
Директор
Директор
проф. Кемпбъл


Брой мнения : 166
Age : 31
Registration date : 06.02.2007

Бялата лилия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бялата лилия   Бялата лилия Icon_minitimeСря Авг 01, 2007 5:05 am

-Разбира се, разбира се - засуети се продавачката около един голям шкаф.- Пълен набор, значи. - прокара пръст по дървената дръжка , дръпна я и извади оттам голям пакет.
- Заповядай 20 галеона! - момичето подаде парите. Продавачката се усмихна, прибра бързо монетите и подаде някаква книга.
- Заповядайте и учебник. Ще ви е нужен!
Върнете се в началото Go down
https://magicschool.forum.st
Sponsored content





Бялата лилия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бялата лилия   Бялата лилия Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бялата лилия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Менделсън :: Извън пределите на училището :: Ringshtasse-
Идете на: